Transporto logistika

 
Valstybinis kodas: 6531LX036
ISCED kodas: 6550413
Studijų programa akredituota iki 2023-08-31

Studijų kryptis: Verslas
Studijų formos: Nuolatinė, Ištęstinė
Studijų programos apimtis: 180 kreditų
Studijų trukmė: Nuolatinė - 3 metai, Ištęstinė - 4 metai
Studijų programos specializacijos: Nėra

Studijų programos tikslas, suteikiamos žinios ir įgyjami gebėjimai

Studijų programos tikslas: parengti logistikos specialistą, gebantį valdyti krovinių ir keleivių pervežimo procesus, logistikos procesus; gebantį organizuoti transporto/logistikos įmonių/padalinių veiklą; savarankiškai ir kūrybiškai veikti kintančiomis verslo sąlygomis.

Studijų rezultatai: žinos keleivių ir krovinių vežimų procesus; gebės taikyti ekonomikos, statistikos, vadybos ir verslo organizavimo žinias bei reglamentuojančius teisės aktus transporto/logistikos profesinėje veikloje; gebės valdyti logistikos informacijos srautus naudojant informacines technologijas; gebės analizuoti ir valdyti tiekimo, pirkimo ir pardavimo, sandėliavimo, paskirstymo procesus, identifikuos esančias problemas, įžvelgs perspektyvas; gebės savarankiškai gilinti savo žinias profesinėje veikloje, suvoks mokymosi visą gyvenimą svarbą.

Profesinės perspektyvos: transporto logistikos vadybininkas gali dirbti krovinių ir keleivių vežimo bei transporto ekspedicinėse įmonėse, kurti savo įmonę. Studijas galima tęsti pasirinkus socialinių mokslų studijų srities vadybos ir verslo administravimo studijų krypties aukštojo mokslo universitetinių studijų programas.

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: verslo vadybos profesinis bakalauras.

Nuolatinės studijos

Ištęstinės studijos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU