Statybos inžinerijos studijų krypties studentai lankėsi statybos objektuose

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Statybos inžinerijos studijų krypties studentai lankėsi statybos objektuose

 

2023 m. spalio 17 d. statybos inžinerijos studijų krypties studentai bei „Erasmus+“ mainų programos studentas ir dėstytojai vyko į generalinės rangos įmonės UAB „Darbštūs vyrai“ daugiabučio gyvenamojo namo ir administracinės paskirties pastatų Panerių g. 12 Vilniuje rekonstrukcijos objektą „Stepono sodas“ (Panerių g. 12, Naujamiestis, Vilnius).

Ekskursijos dalyvius pasitiko UAB „Vilniaus rentinys“ gamybos direktorius Audrius Čepulis.

Ekskursijos metu studentai stebėjo, kaip atliekami pastato vidinės apdailos ir fasado šiltinimo darbai, difuzinės plėvelės dengimas ant dvišlaičio namo stogo, aiškinosi, kaip atliekami požeminės dalies sienų betonavimo, mūro ir gelžbetoninių pastato konstrukcijų montavimo darbai.

Tą pačią dieną studentai lankėsi gamybos pastatų, esančių Algirdo g. 48, Vilniuje, paskirties keitimo į sporto paskirties pastatą su kultūros ir viešbučių paskirties patalpomis, rekonstravimo objekte. Studentai supažino su rekonstruojamu pastatu, kuriame suprojektuotas dirbtinės bangos baseinas, aiškinosi, kaip bus atliekamas rekonstravimo projektas, atnaujinama stogo danga, valomos ir dažomos esamos mūro sienos, rūdinto plieno apdaila apdailinami esami langai bei durys.

 

Išvyką organizavo Statybos inžinerijos katedros vedėja dr. Marija Vaičienė.