Apdovanojimai už geriausius festivalio „Tindirindis“ plakatų konkurso darbus atiteko VTDK studentėms

Tarptautinio animacinių filmų festivalio „Tindirindis“ metu Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje veikė šiam festivaliui skirtų plakatų konkursinė paroda. Ji buvo organizuota siekiant įtraukti naujas kūrybines jėgas į festivalio ženklo ir dizaino sprendimų kūrimą. Jaunieji dizaineriai aktyviai dalyvavo šiame konkurse. Buvo sukurta nemažai puikių festivalio plakato konceptualių sprendimų.

Tarptautinė žiuri įvertino darbus ir paskyrė apdovanojimus. Diplomas „Už kūrybinius ieškojimus“ atiteko VTDK Grafinio dizaino studijų programos studentei Vilijai Buivydei. Piniginė premija ir diplomas „Už geriausią „Tindirindžio“ plakatą buvo įteikti VTDK Grafinio dizaino studijų programos studentei Paulei Januškevičiūtei.

Prasidedantys Tarptautinio animacinių filmų festivalio „Tindirindis“ parengiamieji darbai startuoja nuo naujo firminio stiliaus kūrimo ir šiemet jaunųjų talentų darbai garbingai atnaujins festivalio įvaizdį.

001

002

003

004

005

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU