Dizainerių išvyka į Jurbarką

Š. m. balandžio 21 d. Dizaino fakulteto dėstytojų ir studentų būrys išvyko į Jurbarką susitikti su vietos moksleiviais. Pirmą kartą buvo pasinaudota naujuoju kolegijos mikroautobusu, tad kelionė iš tiesų neprailgo. Į susitikimą skulptoriaus V. Grybo memorialiniame muziejuje (ačiū už kvietimą direktorei Rasai Grybaitei) susirinko apie keturiasdešimt A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos ir kitų mokyklų moksleivių. Iš pradžių Dizaino fakulteto dėstytojai J. Malinauskas ir R. Mazūrienė supažindino susirinkusius su Grafinio ir Interjero dizaino studijų programomis, paskui studentai T. Guseva ir T. Aliukas pristatė savo kūrybinių darbų aplankus.

Muziejaus salėse greta garsiųjų Vinco Grybo skulptūrų buvo išdėstyta nedidelė laikina Dizaino fakulteto studentų kursinių ir baigiamųjų darbų paroda. Moksleiviai susidomėję apžiūrėjo ekspoziciją, kai kurie jų domėjosi stojimo į Kolegiją sąlygomis. Muziejaus darbuotojai pritarė mūsų dėstytojų iniciatyvai organizuoti gausesnę studentų kūrybinių darbų parodą šių metų rudenį. Taip pat buvo aptarta galimybė ateinančių metų pavasarį surengti Jurbarke VTDK studentų ir dėstytojų kūrybinę stovyklą.

001

002

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU