Giedraičių Antano Jaroševičiaus vidurinės mokyklos moksleiviai Medijų katedroje mokėsi kurti filmą

Gruodžio 8 d. Medijų katedros dėstytojai pravedė kūrybines dirbtuves „Kuriu kiną“ Molėtų rajono Giedraičių Antano Jaroševičiaus vidurinės mokyklos moksleiviams. Režisierius Saulius Beržinis mokė, kaip sukurti trumpo siužeto scenarijų ir jį suvaidinti filmavimo aikštelėje. Operatorius Vytautas Gradeckas filmavo moksleivių scenas žaliame fone ir po to jiems paaiškino, kaip nufilmuotą sceną integruoti į pasirinktą video aplinką. Kompozitorius Gediminas Zujus parodė, kaip įgarsinama sumontuota video medžiaga.

Kūrybinių dirbtuvių rezultatas – trys trumpi filmukai, kuriuose veiksmas vyksta prie jūros, gatvėje ir kosmose. Moksleiviai labai entuziastingai dalyvavo: kūrė scenarijų, vaidino, režisavo ir stebėjo profesionalų darbą. Tikimės, kad kai kurie iš jų susidomėjo šia sritimi ir nuspręs toliau į ją gilintis, pasirenkant vieną iš Multimedijos dizaino specializacijų, su kuriomis jie ir susipažino kūrybinių dirbtuvių metu.

 001

002

003

004

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU