Medijų katedros ir Lietuvos reklamos prodiuserių asociacijos bendradarbiavimo renginys

Balandžio 25 ir 26 d. Medijų katedros socialinis partneris Lietuvos reklamos prodiuserių asociacija (LAPA) suorganizavo išskirtinius mokymus Vilniaus aukštųjų mokyklų studentams „Kamera – apšvietimas“, kuriuos vedė aukščiausio lygio užsienio ir Lietuvos profesionalai. Mokymuose dalyvavo VTDK, LMTA, VGTU ir VDK studentai, studijuojantys kino meno dalykus.

VTDK kino salėje vestos teorinės paskaitos (jas vedė žymūs Lietuvos operatoriai Mantas Šatkus ir Ramūnas Greičius), vyko susitikimai su užsienio meistrais. Savo patirtimi dalinosi vienas garsiausių Didžiosios Britanijos apšvietėjų (gaffer) Johnny Colley. Jis dirbo su „Star Wars“ režisieriumi George Lucasu, kūrė apšvietimą Jonathano Glazer filmui „Under the Skin“ ir dar daugeliui gerai žinomų filmų. Savo sėkmingos karjeros istoriją papasakojo iš Lietuvos kilęs apšvietimo įrangos specialistas (key grip) Lech Gunovič. Per pastaruosius 13 metų jis dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose kino projektuose (pvz., „Robin Hood“ (2017), „Asura“ (2016), „Great Wall“ (2015), „Silent witness“ (2014), „Blended“, „Safe house“, „Invictus“ ir kt.), bendradarbiavo su pasaulinio masto režisieriais ir kitais aukščiausio lygio šios srities specialistais.

001

002

003

Po teorinių paskaitų kino įrangos nuomos įmonėje „ProRent“ studentai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, kuriuos vedė apšvietėjas Audrius Zagorskis ir filmavimo įrangos specialistai Gediminas Vansevičius bei Evaldas Musteikis. Taip pat šiuose praktiniuose užsiėmimuose savo patirtimi dalinosi operatoriai M. Šatkus, R. Greičius ir V. Mačiulskis.

004

005

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU