Medijų katedros studentų kūrybinė praktika Nidoje

Rugsėjo mėnesį VTDK Nidos praktinio mokymo bazėje Multimedijos dizaino studijų programos antro kurso studentai atliko filmavimo darbus Kūrybinės praktikos metu (filmuota medžiaga kūrybiniams projektams). Per praktiką studentai sukūrė 5 eksperimentinius filmus, kurių tematika siejasi su Neringos gamta. Apie eksperimentinio filmo kūrimą studentai nemažai sužinojo iš Nidos praktikoje dalyvavusio interaktyviojo kino režisieriaus dr. Christopher Hales (London University College). Vakarais jis vedė paskaitas, demonstravo kitų Europos aukštųjų kino mokyklų studentų darbus. Būnant Nidoje taip pat pradėtos planuoti būsimos interaktyvių instaliacijų kūrybinės dirbtuvės.

Nidoje praleista savaitė buvo labai naudinga visiems - ir studentams, ir vadovavusiems šiai praktikai dėstytojams (A. Driežiui, D.Matijkienei, Ch.Hales). Studentai ne tik daug ko išmoko rengdami kino projektą, jį vykdydami jie turėjo puikias sąlygas mokytis dirbti komandoje, spręsti iškilusias problemas, planuoti darbo ir poilsio laiką, bendrauti neformalioje aplinkoje. Daugelis studentų Nidoje buvo pirmą kartą, todėl ši kelionė jiems svarbi ir pažintine prasme. Nida, jos gamtos grožis, susikoncentravimas į kūrybą ir dėstytojų patarimai studentus labai motyvuoja dirbti, mokytis, kurti ir toliau.

001

002

003

004

005

006

007

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU