Multimedijos dizaino studentų kūrybinės dirbtuvės įmonėje „Cinevera"

VTDK Multimedijos dizaino studijų programos bendradarbiavimas su Lietuvos reklamos prodiuserių asociacija (LAPA) sėkmingai tęsiasi. Šį pavasarį LAPA direktorė Daiva Jurkonytė organizavo kūrybinių dirbtuvių ciklą, skirtą supažindinti studentus su įvairiais kino gamybos proceso subtilumais.

Pirma sesija vyko kovo 6 d. apšvietimo įrangos nuomos kompanijoje UAB „Cinevera". Mokymus vedė UAB „Cinevera" atstovė Jurga Mačiulskytė ir filmavimo apšvietimo specialistas Linas Muncelevičius. Mokymų metu J. Mačiulskytė supažindino studentus su Apšvietimo departamento darbo specifika. Apšvietėjas L. Muncelevičius pravedė praktinį seminarą apie apšvietimo techniką ir naujoves šioje srityje, pademonstravo apšvietėjo darbo metodus. Seminare dalyvavo 14 studentų iš VTDK ir VGTU.

Seminaro iniciatoriai džiaugiasi tokiu gausiu būriu studentų, planuojančių dirbti apšvietimo srityje, kurios specialistų taip trūksta Lietuvos kino industrijoje!

005

002

003

004

001

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU