Multimedijos dizaino studentų kūrybinės dirbtuvės „Patirties dizainas: pabėgimo kambarys „Neo-Lituanica“

Antro kurso Multimedijos dizaino studijų programos studentams mokslai prasidėjo be įžangos – nuo pat rugsėjo 3 dienos startavusios kūrybinės praktikos metu, tris savaites vadovaujant interaktyvių technologijų specialistui dr. Chris Hales ir dėstytojai dr. Daliai Matijkienei, studentai intensyviai kūrė pabėgimo kambario veikiantį prototipą. Studentai pasirinko populiarią temą – katastrofa kosminiame laive ir sukūrė 9 painias užduotis, kurias turėjo išspręsti lankytojai, norėdami laiku pabėgti iš žūstančio laivo. Labai svarbu buvo sukurti įtaigią aplinką ir atmosferą, kad vartotojai patirtų stiprius įspūdžius. Visos užduotys reikalavo įvairių žinių ir gebėjimų – programavimo, scenarijaus rengimo, projekto planavimo ir valdymo, dizaino ir meninės raiškos, garso ir video kūrimo bei komandinio darbo. Visų šių žinių ir gebėjimų pagrindus studentai įgijo pirmame kurse, o šiose kūrybinėse dirbtuvėse dar gerokai juos pagilino. Įgyvendinant projektą aktyviai dalyvavo kolegijos HackLab'as, be kurio vadovo Algimanto Driežio pagalbos būtų buvę sunku įvykdyti pakankamai ambicingus studentų užmojus.

Pabėgimo kambario testavimas vyko tris dienas. Kambarį aplankė įvairaus amžiaus grupių lankytojai. Tai ir kolegijos dėstytojai, studentai, jų draugai, taip pat buvo pakviesta moksleivių grupė. Jau po pirmos komandos, kurią sudarė Dizaino fakulteto dėstytojai, išbandymo paaiškėjo, kokias korekcijas reikia atlikti. Visų lankytojų buvo prašoma parašyti pastabas, kurios suteikė daug informacijos studentams apie jų darbo rezultatus – sėkmingus sprendimus bei trūkumus. Paskutinę dieną vyko išsamus kūrybinių dirbtuvių aptarimas, rezultatų vertinimas ir skirti šilti padėkos žodžiai entuziastingam kūrybinių dirbtuvių vadovui dr. Chrtopheriui Hales.

001

002

003

004

005

006

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU