Paroda „Nacionaliniai pakuotės dizaino apdovanojimai"

2017 m. lapkričio 10 d. Grafinio dizaino studijų programos III kurso pakuočių dizaino specializacijos (DD15D gr.) ir II kurso (DD16D ir DD26D gr.) studentai dalyvavo konferencijoje ir parodoje „Nacionaliniai pakuotės dizaino apdovanojimai" (NAPA) Litexpo parodų rūmuose. Parodos metu studentai dalyvavo konferencijoje „Pakuočių sektorius 2017. Dizainas, medžiagos, gamyba, vartojimas, tvarkymas“, į kurią buvo kviečiami susitikti ir pakalbėti aktualiomis temomis pakuočių kūrėjai ir gamintojai. Taip pat vyko kūrybinės dirbtuvės pakuočių užsakovams.

Pirmą kartą surengtos ir 2 parodos – šalia pakuotės dizainerių profesionalų savo darbus išeksponavo pakuotės specialybių studentai, visuomenei pristatydami savo darbus. Tarp NAPA nominantų pateko ir VTDK absolventai. Pirmą vietą artizaninių produktų kategorijoje laimėjo įmonės CLINIC 212 projektas „Karūnuotasis“, kurio bendraautorė yra Grafinio dizaino studijų programos alumnė Birutė Bikelytė. Bendrame firmos „Etiquette“ projekte skirtingose produktų kategorijose pasižymėjo ir laimėjo II-III vietas Grafinio dizaino studijų programos absolventas Irmantas Savulionis. Džiugu, kad mūsų kolegijos alumniai sėkmingai dirba pagal specialybę ir skina laurus prestižiniame pakuotės dizaino konkurse.

Žr. https://www.vz.lt/rinkodara/2017/11/09/isrinktos-graziausios-lietuviskos-pakuotes

001

002

003

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU