Tartu meno kolegijos tarptautinėje savaitėje

Spalio mėnesį Medijų katedros dėstytojai pagal Erasmus mainų programą vyko į Tartu meno kolegijos organizuojamą tarptautinę savaitę ir dalyvavo konferencijoje „Meno edukacija tarptautinės įtampos laikais" (Art Education in Internationally Tense Times). Konferencijoje pranešimus skaitė įvairių Europos šalių meno aukštųjų mokyklų dėstytojai, dalindamiesi gerąja patirtimi kaip sėkmingai vykdyti meno programas multikultūrinėje aplinkoje bei terorizmo suaktyvėjimo situacijoje.

Vizito metu dėstytoja Dalia Matijkienė pristatė VTDK studijų programas, studijų aplinką ir tarptautinę kolegijos veiklą, Multimedjos dizaino studijų programos studentų darbus. Dėstytojas Raimondas Pocius pravedė paskaitas fotografijos specialybės studentams. Mūsų dėstytojus sužavėjo puikiai organizuotas studijų procesas, meniška ir jauki aplinka, skatinanti studentus kurti ir siekti puikių rezultatų.

Tarptautinės savaitės dalyviai apsilankė Kolegijos galerijoje, kuri yra aktyvus Tartu kultūros centras, vykdantis įvairius kultūros renginius. Čia svečiams buvo pravesta įdomi paskaita apie Estijos tapybos raidą. Taip pat buvo organizuoti apsilankymai Tartu muziejuose. Itin didelį įspūdį paliko naujo Estijos nacionalinio muziejaus moderni architektūra, įspūdingi interjerai ir begalė interaktyvių ekspozicinių instaliacijų. Vizito metu buvo užmegzti draugiški ryšiai su Tartu ir kitų mokyklų dėstytojais – tikimasi tolesnio sėkmingo bendradarbiavimo.

001

002

003

004

005

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU