ADD_ON_SKILLS: Statybos fakulteto studentai ir dėstytojai dalyvavo vasaros mokykloje Lenkijoje

2022 m. birželio 20–liepos 13 d. organizuota tarptautinio Erasmus+ projekto „Išplėstinis modernių pastatų skaitmeninio projektavimo kursas, plėtojantis jaunųjų inžinierių įgūdžius“ (ADD_ON_SKILLS) Nr.2020-1-PL01-KA226-HE-095244 vasaros mokykla:

  • 1 etapas: 10 dienų trukmės virtualus mokymas (on-line/realiu laiku): 2022-06-20 – 2022-07-01.
  • 2 etapas: 10 dienų trukmės kontaktinis mokymas Balstogės technologijos universitete (BUT) Lenkijos Respublikoje: 2022-07-04 – 2022-07-13.

Pirmasis vasaros mokyklos etapas virtualus, skirtas studentams mokytis nuotoliniu būdu: susipažinti su projekto metu parengtais mokymo(si) moduliais bei jų medžiaga iš tokių temų kaip Daiktų internetas, BIM ir kt., atlikti savitikros testus ir pasirengti kontaktinei vasaros mokyklai Lenkijoje – įgytos žinios turės būti pritaikytos praktiškai antrojo etapo metu dirbant tarptautinėse grupėse.

Vasaros mokykloje dalyvavo Balstogės technologijos universiteto (Lenkijos Respublika), Kordobos universiteto (Ispanijos Karalystė), Florencijos universiteto (Italijos Respublika), Rėzeknės technologijų akademijos (Latvijos Respublika) bei Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (Lietuvos Respublika) studentai ir dėstytojai. Iš Kolegijos Statybos fakulteto – 5 studijų programų „Statyba“ bei „Statinių inžinerinės sistemos“ studentai bei Statybos inžinerijos katedros dėstytojos dr.Edita Šarkienė bei dr.Daiva Makutėnienė, projekte rengusios mokymo medžiagą ir tarptautinėms grupėms Lenkijoje vedusios kūrybines dirbtuves BIM tematika.

Studentams organizuotos ne tik kūrybinės dirbtuvės, kuriose dalyvavo dėstytojai iš penkių šalių, bet ir įvairios paskaitos, susitikimai, seminarai, papildomos veiklos ir išvykos į tokias įmones kaip Dan-wood ir Peri. Paskutinę vasaros mokyklos dieną organizuoti parengtų projektų pristatymai.

add on skills 2022 07

Daugiau: https://addonskills.pb.edu.pl/summer-school/summer-school-bialystok-university-of-technology-4-13-of-july-2022/

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU