Dėstytojos iš Bulgarijos dėstymo vizitas

2019 m. gegužės 20-24 dienomis pagal „Erasmus+“ mainų programą Statybos fakultete svečiavosi Architektūros, statybos ir geodezijos universiteto Sofijoje (Bulgarijos Respublika) anglų kalbos dėstytoja Desislava Petkova.

Dėstymo vizito metu fakulteto akademinei bendruomenei pristatytas Architektūros, statybos ir geodezijos universitetas Sofijoje, bendradarbiavimo ir vizitų pagal mainų programas galimybės. Studijų programos „Statinių inžinerinės sistemos“ I kurso nuolatinių studijų studentams skaitytos paskaitos „Kaip parengti pristatymus“ ( „How to make presentations”), diskutuota kaip pasirinkti tinkamą pristatymo temą, sudaryti jo turinį ir parinkti vaizdinę medžiagą. Didelis dėmesys skirtas žodiniam medžiagos pristatymui, akcentuoti kūno kalbos, bendravimo su auditorija, kalbos taisyklingumo, laiko planavimo aspektai. Susitikimų metu įgytos žinios ir praktiniai įgūdžiai galės būti pritaikyti rengiant projektų, kursinių darbų ar baigiamojo darbo pristatymus.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU