Edukacinė išvyka į istorinį-architektūrinį ansamblį Vilniuje

2017 m. gruodžio 5 d. Statybos fakulteto dėstytojams ir studijų programos Statyba II-o bei III-io kurso nuolatinių studijų studentams organizuota edukacinė išvyka į vienintelę Vilniaus senamiestyje geriausiai išlikusią gotikos vietą – Bernardinų istorinį-architektūrinį ansamblį.

Edukacinės išvykos metu susipažinta su Šv.Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčios ir greta esančios Šv. Onos bažnyčios statybos ir kaimynystės ypatumais, nuo XV a. vid. prasidėjusia Bernardinų istorija. Pasivaikščiota po vienuolyno ansamblio teritoriją, vidinį kiemelį ir vidines erdves bei vienuolyno koridorius, zakristiją. Apžiūrėta presbiterija, nusileista į bažnyčios požemius, o pakilus gynybinio bokštelio sraigtiniais laiptais apžiūrėti skliautai iš viršaus, pasivaikščiota po palėpę ir pasigėrėta įspūdinga Vilniaus senamiesčio bažnyčių bokštų ir stogelių panorama.

Edukacinę išvyką organizavo Statybos inžinerijos katedros lektorė Airida Tylienė.

bernard 1

bernardinai 2017

bernard 3 2

bernard 3 1

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU