Edukacinė išvyka į Lietuvos statistikos departamentą

2020 m. vasario 17 d., pirmadienį, studijų programos „Transporto logistika“ II-o kurso nuolatinių studijų studentams organizuota edukacinė išvyka į Lietuvos statistikos departamentą (LSD) Vilniuje, Gedimino pr. 29. 

Lietuvos Statistikos departamento Statistikos sklaidos ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė B. Stolytė supažindino studentus su LSD istorija ir veikla, pristatė LSD ir EUROSTATO duomenų bazes, kurių duomenimis jie gali naudotis rengdami straipsnius konferencijoms, kursinius bei baigiamuosius darbus, teikti užklausas departamento specialistams.
 
Įspūdžiais dalinasi GL28D grupės seniūnė Miglė Ignatavičiūtė: „…Tokios paskaitos labai reikalingos… Buvo akcentuota statistika, labiau susijusi su mūsų studijuojama specialybe bei įdomios aktualijos, kurios sukasi už Kolegijos ribų. Pvz., už kokių tautybių vyrų teka Lietuvos pilietės ir pan. … Laikas neprailgo ir buvo gana smagu. Ačiū!”
 
Edukacinę išvyką organizavo lektorė Vanda Lukočienė.
 
 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU