Studentai vyko į edukacinę išvyką į muitinės mokymų centrą ir muitinės muziejų

Studijų programos „Transporto logistika“ II-o kurso nuolatinių studijų studentams 2021 m. gruodžio 7 d. organizuota edukacinė išvyka į Lietuvos Respublikos muitinės mokymų centrą ir Lietuvos Respublikos muitinės muziejų. Edukacinės išvykos metu paskaitą skaitė Lietuvos Respublikos muitinės mokymų centro direktorė Ieva Vizgirdienė.

Edukacinės išvykos metu studentai supažindinti su Lietuvos Respublikos muitinės sistema, muitinės institucijomis ir procedūromis. Taip pat paskaitą vedė ir kinologas, pristatęs kovos su nusikalstamumu bei narkotikų kontrolės prevencines priemones, specialaus muitinės pareigūnų-kinologų bei tarnybinių šunų mokymo ypatumus.

Išvyka organizuota studijų dalyko „Transporto veiklos teisinis reglamentavimas ir muitinės veikla“ metu, siekiant pagilinti ir įtvirtinti paskaitų metu įgytas teorines žinias ir gebėjimus. Naujai gytas žinias ir gebėjimus studentai pritaikys atlikdami savarankiškus bei praktinius darbus studijų metu bei darbinėje veikloje.

Edukacinę išvyką organizavo lektorius Aurelijus Vaškys.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU