Edukacinė išvyka į Vilniaus universitetą ir Vilniaus rotušę

2019 m. balandžio 18 d. studijų programos „Statyba“ I-o kurso nuolatinių studijų studentams organizuota edukacinė išvyka į Vilniaus universitetą ir Vilniaus rotušę dalyko „Architektūros istorija“ paskaitų metu nagrinėtoms temoms praplėsti ir įgytoms teorinėms žinioms įtvirtinti.

Išvykos metu studentai lankėsi Vilniaus universiteto rektoriaus Mažojoje auloje, observatorijoje, Šv.Jonų bažnyčioje, apžiūrėjo keletą universiteto kiemelių bei filologijos fakulteto freskas, kopė į aukščiausią senamiesčio varpinę, iš kurios apžvelgė visą universiteto ansamblį. Vėliau lankydamiesi Vilniaus rotušėje, studentai ne tik susipažino jos statybos istorija, bet ir apžiūrėjo pagrindines sales ir požemiuose išlikusias patalpas su kalėjimu, kankinimo vietomis, hipokaustinės krosnies patalpa ir kt., realiomis salygomis atliko statinio fasado architektūrinių elementų atributaciją.

Edukacinę išvyką organizavo dalyko „Architektūros istorija“ dėstytoja, lektorė Airida Tylienė.

ekskursija 2019 5

ekskursija 2019 6

ekskursija 2019 4

ekskursija 2019 3

ekskursija 2019 1

ekskursija 2019 2

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU