Kviestinis svečias su studentais dalijosi žiniomis apie ekovairavimo svarbą logistikoje

Studijų programos „Transporto logistika“ studentams pažintinės praktikos metu ir toliau organizuojami susitikimai su kviestiniais svečiais, kurie ne tik dirba realiomis sąlygomis, bet ir gali su studentais pasidalyti darbo specifikos ypatumais, pristatyti jau ne vieną kartą patikrintus sprendinius ir įvardinti dažniausiai daromas klaidas.

Vienas tokių studentų ir kviestinio svečio susitikimų vyko 2021 m. balandžio 23 d. –  žurnalo „Auto Bild Lietuva“ vyriausias redaktorius Vitoldas Milius nuotoliniu būdu skaitė paskaitą „Ekovairavimo svarba logistikoje“.

Tikslas – supažindinti studentus su ES vairavimo tendencijomis ir aptarti, kodėl ekovairavimas (efektyvus vairavimas) ir saugus vairavimas turėtų būti bet kurio vairuotojo įgūdžių pagrindas.

Paskaitos metu pristatytos pagrindinės ekovairavimo taisyklės, įvardinti svarbiausi kriterijai, įtakojantys transporto priemonių pasirinkimo bei alternatyvių kuro rūšių panaudojimo galimybes, išskirta problematika bei aptarti kylantys trikdžiai. I kurso ištęstinių studijų studentai susitikimo-paskaitos metu įgytas žinias taikys atlikdami pažintinės praktikos užduotis bei ateityje studijuodami programos dalykus „Logistika“, „Transporto priemonės“, „Transporto ekonomika“.

Susitikimą-paskaitą organizavo lektorė Tatjana Gedutienė.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU