Praktika užsienio įmonėse pagal Erasmus+ programą

2022 m. vasario 15 d. studijų programos „Transporto logistika“ II-o kurso nuolatinių studijų studentams bei būsimiems studijų programos absolventams organizuotas nuotolinis susitikimas – gerosios patirties sklaidos renginys, kurio metu siekta informuoti studentus apie galimybę atlikti gamybinę bei baigiamąją praktiką užsienio įmonėse pagal Erasmus+ mobilumo programą. Renginio metu pristatytos praktikos atlikimo galimybės, pateikta praktinių patarimų. Savo patirtimi, įžvalgomis bei patarimais apie praktiką pagal Erasmus+ programą Lenkijoje dalinosi ir praktiką įmonėje atlikusi studijų programos „Transporto logistika“ studentė, ir jau studijas baigusi absolventė. Renginį organizavo lektorės Jurgita Ginavičienė ir Inga Piščikienė.

2022 m. vasario 1 ir 8 d. toks nuotolinis susitikimas – gerosios patirties sklaidos renginys organizuotas studijų programos „Statyba“ studentams, o vasario 7 d. – studijų programos „Statinių inžinerinės sistemos“ bei „Geodezija ir kadastras“ studentams.

 

  
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU