Fakultete svečiavosi užsienio šalių mokymo institucijų atstovai

2018 m. balandžio 9–13 d. Kolegijoje vykusio tradicinio renginio „Tarptautinė savaitė 2018“ metu, Statybos fakultete vyko mokslininkų iš kitų šalių aukštųjų mokyklų paskaitos, posėdžiai su tarptautinio projekto dalyviais ir koordinatoriais, susitikimai su Lenkijos, Portugalijos, Belgijos, Bulgarijos, Turkijos, Vengrijos, Rusijos ir kitų šalių aukštųjų mokyklų dėstytojais bei darbuotojais.

Tarptautinės savaitės svečiai ir dalyviai ne tik supažindinti su Kolegija, Statybos fakultete vykdomomis programomis, lankėsi laboratorijose, bibliotekoje ir įvairiose studentų savarankiškų studijų erdvėse, bet ir patys pristatė savo institucijas, pasidalino tarptautine patirtimi ir įžvalgomis dėl mainų programų, bendrų projektų bei galimų tyrimų. Dalis dėstytojų skaitė paskaitas fakulteto studentams: studijų programos „Geodezija ir kadastras“ studentams dalyko „Topografija“ paskaitas skaitė prof. Plamen Maldzanski iš Sofijos architektūros, statybos ir geodezijos universiteto (Bulgarija), o su studijų programų „Statyba“ bei „Statinių inžinerinės sistemos“ studentais dalykų „Hidraulika“ bei „Statybinės medžiagos“ žiniomis ir tyrimų rezultatais dalinosi Lisabonos universiteto inžinerijos instituto (Portugalija) doc. dr. Carla Costa.

2018 m. balandžio 9–13 d. Statybos fakultete vyko ir projekto „Erasmus+“ strateginės partnerystės projekto „Virtualūs ir intensyvūs kursai, lavinantys būsimų inžinierių praktinius įgūdžius“ (Virtual and Intensive Course Developing Practical Skills of Future Engineers (VIPSKILLS) Nr.2016-1-PL01-KA203-026152 dalyvių susitikimas. Jame dalyvavo projekto vykdytojo, Balstogės technikos universiteto (Lenkija; BUT), ir partnerių iš Kordobos universiteto (Ispanija; UCO), Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (Lietuva; VTDK) bei Lenkijos statybos inžinierių ir technikų asociacijos (Balstogės padalinio) koordinatoriai, Kolegijos Statybos fakulteto studentai ir dėstytojai, Balstogės technikos universiteto studentai. Aptartos baigiamos įgyvendinti projekto veiklos, diskutuota vasaros mokyklų organizavimo, projekto administravimo ir kitais klausimais, dalyviams organizuota išvyka į UAB „Danfoss“.
 
20180411 152611
 
20180411 141001
 
VIPSKILLS7
 
VIPSKILLS 1
 
week 1
 
week3
 
 
 
 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU