Fakulteto dėstytojai lankėsi Belfaste

2017 m. gegužės 16-19 d. Statybos inžinerijos katedros lektorės Airida Tylienė ir dr.Marija Vaičienė pagal Erasmus Plus mainų programą vyko mokymosi vizito į Belfastą (Š.Airija, Jungtinė Karalystė), kur susitiko su kolegomis iš Karališkojo Belfasto universiteto (Queen's University Belfast) ir Ulsterio universiteto (Ulster University).

Susitikimuose su Emma McKenna, Karališkojo Belfasto universiteto mokslo dirbtuvių koordinatore, bei šio universiteto profesore Ruth Morrow ir lektoriumi dr. Neil Galway, Claire Mulrone, Ulsterio universiteto mokslo dirbtuvių koordinatore, diskutuota apie mokslo dirbtuves, jų esmę, paskirtį, organizavimo tikslą bei pagrindinius principus ir galimybes. Aptartos mokslo dirbtuvių temos, bendruomenių paieškos ir įtraukimo į projektus galimybės, analizuoti įgyvendintų dirbtuvių privalumai ir trūkumai, galimos grėsmės ir rizikos, grįžtamojo ryšio iš bendruomenių svarba.
Vizito metu bendrauta ir su studentėmis - Antropologijos magistrante Michelle Dolan ir doktorante Amelia Roisin Seifert, kurios pristatė savo dalyvavimo mokslo dirtuvėse patirtį.

Belfast 3

Belfast 2

Belfast 1

 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU