Fakulteto dėstytojai svečiavosi Balstogės universitete

2021 m. rugsėjo 15–17 d. Statybos fakulteto Verslo ir viešosios vadybos katedros dėstytojai Jurgita Ginavičienė, Danutė Puodžiukienė, Jūratė Romeikienė ir Aurelijus Vaškys lankėsi Balstogės universitete (Lenkijos Respublika). Pagal „Erasmus+“ programą organizuoto vizito metu katedros dėstytojai susitiko su Ekonomikos ir finansų fakulteto prodekane Agnieszka Piekutowska, atsakinga už tarptautinį bendradarbiavimą, bei Erasmus programos koordinatorėmis Zofia M. Karczewska ir Edyta Sidorczuk-Pietraszko ir Vadybos instituto „Erasmus+“ koordinatoriumi Mareku Kruku.

Vizito Balstogės universitete metu aptartos bendradarbiavimo ir bendrų projektų vykdymo bei studentų mainų organizavimo galimybės, diskutuota apie nuotolines studijas pagal „Erasmus+“ programą. Susitikimų metu aptartos ir galimybės vykdyti bendrus taikomuosius tyrimus, rengti mokslines publikacijas ir dalyvauti studentų konferencijose. Verslo ir viešosios katedros dėstytojai lankėsi ir universiteto auditorijose, laboratorijose, bibliotekoje bei naujai įrengtame Gamtos mokslų muziejuje.

Balstogė 4

Balstogė 5

Balstogė 2

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU