Išvykstamoji paskaita įmonėje studijų programos „Statyba“ studentams

2021 m. lapkričio 29 d. studijų programos „Statyba“ I-o ir II-o kurso nuolatinių studijų studentai kartu su dėstytoja doc.dr. Marija Vaičiene dalyvavo išvykstamojoje paskaitoje – vyko į UAB „INHUS", Žarijų g. 6 Vilnius.

Paskaitos pradžioje įmonės atstovas susipažino studentus su įmonės veikla, pristatė praktinį statinio informacinio modeliavimo (BIM) metodologijos taikymą ir įgyvendintus projektus, aptarė BIM taikymo pranašumus ir naudą, lyginant su tradiciniu projekto vykdymu. Supažindinta ir su BIM projekto informacijos valdymu, BIM proceso galimybėmis ir BIM technologijų taikymo būdais.

Vėliau studentams pravedus įvadinį saugos ir sveikatos instruktažą bei supažindinus su galimais pavojais ir rizikos veiksniais įmonėje bei būtinaisiais veiksmais avarijos ar nelaimingo atsitikimo atveju, organizuota ekskursija: armatūros paruošimo ceche studentai supažindinti su armatūros gaminių paruošimu, gelžbetoninių sieninių plokščių gamybos ceche – su formų paruošimu sienų gamybai, medinių klojinių montavimu pagal gaminamos sienos brėžinius, armatūros rišimu, pagamintomis gelžbetoninėmis sienomis su skirtinga izoliacine medžiaga bei išorinio paviršiaus apdaila (keraminių, klinkerio plytų, natūralaus betono). Taip pat studentams sudaryta galimybė įmonės gaminamą produkciją apžiūrėti ir patyrinėti iš arčiau, nes surenkamieji betono ir gelžbetonio gaminiai sandėliuojami lauke.

Edukacinės išvykos pabaigoje studentai lankėsi verslo centro Cyber City, projektuojamo buvusioje „Spartos“ gamyklos vietoje (Švitrigailos g. 32 Vilnius), statybvietėje, kur apžiūrėjo požeminį aukštą, aliuminio fasadinę sistemą bei ventiliuojamą fasadą, patyrinėjo perdangos plokščių montavimą bei susipažino su pakeliamų grindų sistema.

 
 
rsz 1thumbnail inhus4
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU