Jaunimo valdoma organizacija AIESEC pristatė studentams savo veiklą ir tarptautiniu mastu vystomas programas

2021 m. vasario 24 d. Statybos fakulteto I-o kurso nuolatinių studijų studentams nuotoliniu būdu organizuotas susitikimas-pristatymas „Jaunimo valdoma organizacija AIESEC“.

Tikslas – supažindinti studentus su pasauline platforma, skirta jaunimui tirti ir plėtoti jų lyderystės potencialą, skatinti savanorystę ir aktualinti darnaus vystymo principų taikymą kasdien.

AIESEC – nepolitinė, nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, kuriai vadovauja studentai ir neseniai studijas aukštosiose mokyklose baigę studentai. Jos nariai domisi pasaulio problemomis, lyderyste ir valdymu. AIESEC tiki, kad visi yra lygūs ir turi vienodas teises. Organizacijos vystomos dvi pagrindinės mainų programos jaunimui nuo 18 iki 29 metų: Global Volunteer – tarpkultūrinė savanorių patirtis jauniems žmonėms, kuri verčia tobulėti, išeiti iš komforto zonos, prisidėti prie darnaus vystymosi tikslų, taip skatindama lyderystę, bei Global Talent – stažuotės ar darbas užsienyje siekiant ugdyti savo lyderystės įgūdžius, kompetencijas ir padidinti savo karjeros galimybes.

abc

abc2

abc3

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU