Kūrybinės dirbtuvės „Kaip šildyti mūsų namus?"

2017 m. vasario 24 d. Statybos fakultete organizuotos kūrybinės dirbtuvės moksleiviams „Kaip šildyti mūsų namus?", kurių metu siekta moksleivius supažindinti su gyvenamųjų namų šildymo būdais, išmokyti paleisti šilumos mazgą pagal pateiktą instrukciją bei užrašyti pagrindinius šilumnešių parametrus.
 
Šilumos energetikos laboratorijoje vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo keturiolika Vilniaus Gedimino technikos universiteto licėjaus 9 klasės mokinių.
Jiems pristatyti ne tik pastatų šildymo būdai ir pagrindiniai šilumos ruošimo įrenginiai ir kt., pateikta dirbtuvių organizatorių parengta medžiaga, bet ir sudaryta galimybė patiems praktiškai išbandyti ką tik gautas teorines žinias. Suformuotose komandose moksleiviai buvo suskirstyti vaidmenimis ir vadovaudamiesi gautais nurodymais bei instrukcijomis, organizavo darbus, užtikrinančius šilumos patekimą į namus, ir pildė pateiktas parametrų lenteles.
 
Kūrybines dirbtuves organizavo lektoriai Virginija Urbonienė ir Povilas Milius.
 
0001
0013
0004
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU