Kūrybinės dirbtuvės moksleiviams

2019 m. kovo 14 d. Kolegijoje vykusio renginio „Atvirų durų diena 2019“ metu, įvairių Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų 10-12 kl. moksleiviai ir profesinio rengimo centrų mokiniai supažindinti su VTDK studijų programomis, stojimo sąlygomis ir Kolegijos gyvenimu. Jiems organizuotos ekskursijos po VTDK laboratorijas, vykdytos kūrybinės dirbtuvės.
Vienos jų – Statybos fakulteto dėstytojų pravestos kūrybinės dirbtuvės „Statybos inžinerija: matuok, analizuok“. Dirbtuvių metu moksleiviai atliko įvairias užduotis, matavo patalpos aukštį ir plotį, nustatinėjo jos plotą, fiksavo temperatūrinius pokyčius, atliko kitus matavimus. Susipažinę su visais skirtingų matavimų metu gautais duomenimis ir rezultatais, moksleiviai juos analizavo, nustatinėjo nuokrypius ir pokyčius, tyrinėjo skirtingais prietaisais gautą informaciją apie tą patį objektą.
 
 
kurybines dirbtuves 2019 03 14 2
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU