Kviestinio įmonės atstovo paskaita apie fotovoltinių elementų montavimo technologijas

2021 m. gegužės 5 d. studijų programos „Statinių inžinerinės sistemos“ studentai dalyvavo kviestinio svečio iš UAB „Solitekas LT“ nuotolinėje paskaitoje „Fotovoltinių elementų montavimo technologijos“.

Kviestinio svečio paskaitos tikslas – supažindinti studentus su fotovoltinių elementų montavimo technologijomis, pateikti realių pavyzdžių ir praktinių patarimų.
 
Įmonės vadovas Andžejus Gabrunas paskaitos metu studentus susipažino su fotovoltinių modulių tipais, modulių montavimo būdais ant žemės, ant plokščio, šlaitinio stogo dangos ir vietoj stogo, aptarė saulės modulių montavimo reikalavimus (standartus). Susitikimo metu svečias pateikė gerosios patirties pavyzdžių ir patarimų ne tik kaip sudaryti technologinę kortelę, bet ir kaip išvengti esminių klaidų, pademonstravo ir vaizdinę medžiagą apie modulių tvirtinimo būdus bei jų tvirtinimo klaidas. Studentams pateikta pasiūlymų ir atlikti profesinės veiklos praktiką įmonėje, ir įsidarbinti.
 
Kviestinio svečio paskaitos metu įgytas žinias studentai pritaikys tiek atlikdami studijų dalyko „Atsinaujinantys energijos šaltiniai“ savarankiškus darbus, tiek studijuodami kitus stusijų programos „Statinių inžinerinės sistemos“ studijų krypties dalykus bei atlikdami gamybinę technologinę praktiką.
 
Paskaitą-susitikimą su kviestiniu svečiu iš įmonės organizavo lektorė Virginija Urbonienė.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU