Kviestinio svečio paskaita: Ekspeditoriaus daromos klaidos ir atsakomybės ribos krovinių vežimo organizavime ir valdyme

2021 m. lapkričio 29 d. studijų programos „Transporto logistika“ nuolatinių studijų III-io kurso studentams organizuota kviestinio svečio paskaita „Ekspeditoriaus daromos klaidos ir atsakomybės ribos krovinių vežimo organizavime ir valdyme UAB „Easting Express įmonės pavydžiu“. UAB „Easting Express“ atstovo paskaita vyko nuotoliniu būdu MS Teams platformoje.

Paskaitos tikslas – supažindinti studentus su ekspeditoriaus daromomis klaidomis krovinių vežimo organizavime įvairiose transporto rūšyse, atkreipti studentų dėmesį į ekspeditoriaus sudaromas vežimo sutarties sąlygas ir jų svarbiausius aspektus.
 
Kviestinio svečio iš įmonės paskaita organizuota studijų dalyko „Krovinių vežimo organizavimas ir valdymas“ metu, siekiant studentams pristatyti pagrindinius teisės aktus, reglamentuojančius ekspedijavimo procesą bei supažindinti su vežimo sutarties sąlygomis ir esminius aspektus, leidžiančius, nedaryti klaidų dirbant ekspedijavimo veikloje. Tad susitikimo metu svečias iš įmonės pristatė ir svarbiausius civilinės atsakomybės draudimo aspektus, ir aptarė krovinių draudimo niuansus bei jo pritaikomumo galimybes ekspedicinėje veikloje konkrečios įmonės pavyzdžiu, skaitmeninimo procesus įmonės veikloje.
 
Įgytos žinios ir patirtis bus pritaikyti rengiant studijų dalyko „Krovinių vežimo organizavimas ir valdymas“ kursinį darbą bei atliekant praktinių darbų užduotis.
 
Kviestinio svečio paskaitą organizavo lektorė Indrė Sprogytė. 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU