Kviestinis svečias iš Lietuvos statistikos departamento dalinosi žiniomis ir patirtimi nuotolinėje paskaitoje

2021 m. vasario 22 d. studijų programos „Transporto logistika“ II-o kurso nuolatinių studijų studentai dalyvavo kviestinio svečio iš Lietuvos statistikos departamento paskaitoje. Ją skaitė Lietuvos statistikos departamento Statistikos sklaidos ir komunikacijos skyriaus vyr. specialistė Birutė Stolytė. 

Tikslas – supažindinti studentus su Lietuvos statistikos departamento veikla ir Eurostato duomenų bazių naudojimo galimybėmis ir pritaikymu rengiant kursinius, projektinius ir baigiamuosius darbus.
 
Paskaitos metu studentai ne tik susipažino su Lietuvos statistikos departamento istorija, depatamento veikla ir Eurostato duomenų bazių naudojimo galimybėmis ir pritaikymu rengiant kursinius, projektinius ir baigiamuosius darbus. Jiems taip pat pristatyta oficialioji statistikos metodologija, taikoma Covid-19 pandemijos metu. Aptarti ir Departamento bei Kolegijos bendri sąlyčio taškai, bendros iniciatyvos ir projektai, rengiamos kūrybinės statistikos ir dizaino dirbtuvės.
 
Kviestinio svečio paskaitą studentams organizavo dalyko „Statistika“ dėstytoja – lektorė Vanda Lukočienė.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU