Lisabonos politechnikos institute atlikti medžiagų tyrimai

2019 m. balandžio 30 d. – gegužės 3 d. pagal „Erasmus+“ programą Statybos fakulteto docentė dr. Marija Vaičienė svečiavosi Lisabonos politechnikos institute (Portugalijos Respublika).

Vizito metu susipažinta su instituto laboratorijomis, mokymo(si) ir tyrimų erdvėmis, susitikimų su instituto darbuotojais metu dalintasi gerąja patirtimi apie darbą tarptautinėse grupėse, aptartos studentų ir dėstytojų mokslinių tyrimų vykdymo galimybės. Taip pat kartu su instituto profesore Carla Maria Costa buvo atlikti medžiagų tyrimai: nustatytas pucolaninių medžiagų aktyvumas. Tyrimai atlikti skirtingais būdais, kurių taikymas ateityje itin svarbus dirbant  su kitomis medžiagomis ar pramonės atliekomis (vienas iš taikytų būdų – „Chapelle test“– įvardijamas kaip vienas tiksliausių ir nustatomas pagal prancūzų standartą NF P18-513).


portugal 2019 04 29 05 1
portugal 2019 04 29 05 3
portugal 2019 04 29 05 2
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU