Mokslininkės iš Portugalijos paskaitų ciklas studijų programos „Statyba“ studentams

2020 m. lapkričio 16–27 d. Statybos fakultete paskaitas nuotoliniu būdu studentams skaitė profesorė dr. Carla Maria Costa iš Lisabonos inžinerijos politechnikos instituto Portugalijoje (ISEL; Instituto Superior de Engenharia de Lisboa; Portugalijos Respublika).

Chemijos inžinerijos mokslo krypties dr. Carla Maria Costa turi didelę mokslinio darbo patirtį tokiose srityse kaip cemento medžiagų mikro/nanostruktūros apibūdinimas, cemento pagrindo medžiagos: nanostruktūros apibūdinimas ir koreliacija su mechaninėmis ir fizinėmis savybėmis, ekologiškų cemento produktų kūrimas. Ypač didelį dėmesį mokslininkė skiria atliekų perdirbimui hidraulinėse rišamosiose medžiagose, yra pelniusi apdovanojimų: 2014 m. „ECat +“ „ŽALIOJO PROJEKTO APDOVANOJIMAS PORTUGALIJA 2014“ kategorijoje: Produktas ar paslauga, 2015 m. – „ECO-Cementas“ „ŽALIOJO PROJEKTO APDOVANOJIMAS PORTUGALIJA 2015“ kategorijoje: Moksliniai tyrimai ir plėtra, ir 2017 m. – „ECO-Cementas“ ŽALIOJO PROJEKTO apdovanojimuose kategorijoje: Tvarūs tyrimai ir plėtra.

40 val. paskaitų ciklas, kurį profesorė pristatė studijų programos „Statyba“ studentams, skirtas papildyti ir praplėsti dalyko „Statybinės medžiagos“ turinį atliktų tarpinstitucinių tyrimų rezultatais ir tarptautiniais pavyzdžiais bei pasidalinti gerąja patirtimi. Paskaitų ciklą išklausę ir užduotis atlikę I-o kurso studentai ne tik pagilino jau turimas žinias, bet įgijo ir naujų, ypač statybinių medžiagų tyrimų rezultatų integravimo darbuose ir projektuose srityje. 

carla2

carla1

carla3

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU