Mokslinių tyrimų rezultatai pristatyti tarptautinėje konferencijoje Rygoje

Rygos technikos universitete (Latvijos Respublika) vykusioje 4-oje tarptautinėje konferencijoje „Inovatyvios medžiagos, struktūros ir technologijos“ („Innovative Materials, Structures and Technologies“; IMST 2019), 2019 m. rugsėjo 25-27 d. dalyvavo ir naujausiais moksliniais pasiekimais bei inovacijomis dalinosi mokslininkai iš 25 šalių. Tarp jų ir Kolegijos Statybos fakulteto docentė dr. Marija Vaičienė. Konferencijos sekcijoje „Išmaniosios daugiafunkcinės kompozicinės medžiagos ir struktūros“ ji skaitė pranešimą „Nano SiO2 (NS) ir jų priedų įtaka cemento hidratacijai ir fizikinėms mechaninėms savybėms” („The impact of nano SiO2 (NS) and admixtures on cement hydration and physical mechanical properties“).

Pagrindinis konferencijos tikslas – skatinti ir aptarti naujausius pramonės ir mokslinių tyrimų, susijusių su pažangių konstrukcijų ir pastatų analize ir projektavimu, rezultatus, novatoriškas, ekologiškas ir energiją taupančias statybines medžiagas, techninės priežiūros, tikrinimo ir stebėjimo metodų kūrimą, statybos valdymą bei tvarią ir saugią transporto infrastruktūrą.

Konferencijos puslapis: https://imst.rtu.lv/
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU