Nuotolinė UAB „3p logistics“ paskaita apie krovinių vežimo organizavimo ir valdymo ypatumus

Studijų programos „Transporto logistika“ III-io kurso nuolatinių studijų studentams 2020 m. spalio 2 d. organizuota nuotolinė kviestinio svečio paskaita „Krovinių vežimo organizavimo ir valdymo ypatumai vandens transporte UAB „3p logistics“ pavyzdžiu.

Paskaitos tikslas – supažindinti studentus su transportavimo vandens transportu kainodara, krovinių vežimo ypatumais, krovinių pakavimo, tvirtinimo Incoterms sąlygomis, maršrutų sudarymu, trumpų ir ilgų nuotolių laivybos linijų pasirinkimu.

Įmonės generalinis direktorius Vilmantas Ladyga studentus supažindino su Incoterms sąlygų taikymu vandens transporte, naudojamomis talpyklomis, krovinių pakrovimu šioje transporto rūšyje. Studentams pristatytos trumpųjų ir ilgųjų nuotolių laivybos linijos, apžvelgta pandemijos įtaka ir poveikis vandens transportui, supažindinta su naudojama dokumentacija, kainų nustatymo specifika. Kviestinio svečio paskaitos metu įgytas teorines ir praktines žinias studentai taikys rengdami studijų dalyko „Krovinių vežimo organizavimas ir valdymas“ kursinį darbą ar atlikdami praktinių darbų užduotis.

Kviestinio svečio paskaitą organizavo lektorė Indrė Sprogytė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU