Nuotolinėje kviestinio svečio paskaitoje pristatyti eismo valdymo ypatumai Vilniaus mieste

Studijų programos „Transporto logistika“ I kurso nuolatinių studijų studentams 2021 m. gegužės 28 d. nuotoliniu būdu organizuotas susitikimas-kviestinio svečio paskaita „Eismo valdymas Vilniaus mieste“, kurios metu nagrinėtos aktualijos papildė dalyko „Transporto sistema“ metu analizuojamas temas „Miestų transporto sistemos“ bei „Transporto sistemos valdymas“. Paskaitą skaitė SĮ Susisiekimo paslaugos, Eismo valdymo centro vadovas Aleksej Apanovič.

Tikslas – supažindinti studentus su eismo valdymu Vilniaus mieste, viešojo transporto eismu, eismo saugumu, šviesoforų veikimo algoritmais bei eismo programomis, pristatyti kaip valdomi šviesoforai ir kokie yra sankryžų valdymo būdai.

Paskaitoje studentai susipažino ne tik su eismo valdymu Vilniaus mieste, viešojo transporto eismo organizavimu, bet ir su eismo saugumo užtikrinimo priemonėmis, šviesoforų veikimo algoritmais, eismo programomis, transporto koridoriais, nagrinėjo transporo priemonių ir keleivių srautų statistinius duomenis. Paskaitą organizavo lektorė Jūratė Romeikienė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU