Pažintinės praktikos metu vyks studentų virtualūs susitikimai su įvairių įmonių atstovais

2021 m. balandžio 22-23 d. studijų programos „Transporto logistika“ I kurso ištęstinių studijų studentams Pažintinės praktikos metu organizuojami susitikimai su įvairių įmonių atstovais:

  • 2021 m. balandžio 22 d. MS Teams vyks susitikimai su UAB „WULIUAIR“ ir UAB „Easting Cust Broker“ atstovais:
    • UAB „WULIUAIR“ atstovas studentams skaitys paskaitą „Oro transporto ypatumai pervežimo procese“ ir supažindins su oro transporto pervežimo proceso ypatumais, taikomomis sistemomis UAB „WULIUAIR“ pavyzdžiu. Pradžia – 9.50 val.
    • UAB „Easting Cust Broker“ atstovas susitikime su studentais pristatys temą „Muitinės paslaugų svarba logistikoje“ ir aptars muitinės procedūras UAB „Easting Cust Broker“ pavyzdžiu bei vykstančius pokyčius, susijusius su muitinės procedūromis ir turinčius įtakos įmonių veiklai. Pradžia – 12.00 val.
  • 2021 m. balandžio 23 d. MS Teams vyks susitikimai su UAB „Auto Bild“ bei UAB „Autoverslas“ atstovais:
    • UAB „Auto Bild“ vyr. redaktorius pristatys temą „Ecodriving svarba logistikoje“, kurios metu aptars ecodriving ir naujausias ES vairavimo tendencijas, pamėgins įrodyti kodėl ekovairavimas (efektyvus vairavimas) ir saugus vairavimas turėtų būti bet kurio vairuotojo įgūdžių pagrindas. Pradžia – 13.50 val.
    • UAB „Autoverslas“ atstovas paskaitos „Logistikos procesai ir jų svarba įmonėje“ metu supažindins su logistiniais procesais ir jų svarba įmonėje, procesų efektyvumui užtikrinti ir gerinti įmonėje taikomomis technologijomis. Pradžia – 15.40 val.
 
Kviestinių svečių iš įmonių susitikimus-paskaitas organizuoja lektorės Indrė Sprogytė ir Tatjana Gedutienė.
 
Kviečiame dalyvauti!
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU