Pristatyti pirmieji 2020 m. mokslo dirbtuvių projektai

2020 m. sausio 16 d. Statybos fakultete organizuotas studentų mokslo dirbtuvių projektų pristatymas. 4 mokslo dirbtuvių projektai parengti dalyko „Atsakingos inovacijos“ paskaitų metų: „Eko tinklas“, „Sulankstomas gyvenamasis konteineris–vagonėlis“, „Graffiti eater“ ir „Išmanusis lauko suoliukas“.

Rudens semestro metu studijų programos „Statyba“ III-io kurso nuolatinių studijų studentai bendravo su įvairių nepelno siekiančių organizacijų, bendruomenių, asociacijų atstovais ir įmonių darbuotojais, aptarė aktualius probleminius klausimus, diskutavo ir ieškojo bendrų sprendinių problemos spręsti. Šiuos sprendinius studentai ir pristatė sausio 16 d. vykusiame renginyje – pirmųjų 2020 m. mokslo dirbtuvių projektų pristatyme. Su jais supažindino ir užsakovus: Baltijos pastolių asociaciją, Antakalnio seniūniją, Klaipėdos miesto savivaldybę bei Acokavų bendruomenę, ir sulaukė teigiamų vertinimų bei puikių atsiliepimų apie inovatyvų požiūrį ir tvarius sprendimus.

Mokslo dirbtuvių pristatymą organizavo Statybos fakulteto prodekanė, lektorė Airida Tylienė.

mokslo dirbtuves 2020 01 16

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU