Pristatyti studentų atsakingų inovacijų projektai

2021 m. sausio 15 d. organizuotas jau antrasis 2020-2021 s.m. rudens semestro studentų mokslo dirbtuvių (Atsakingų inovacijų) projektų pristatymas. Nuotoliniu būdu organizuotame pristatyme dalyvavo studijų programos „Statyba“ II-o ir III-io kurso nuolatinių studijų studentai – jie dirbdami komandose parengė ir renginio metu pristatė 10 inovacijų projektų.

Rengiant projektus daug dėmesio skirta tvarioms medžiagoms ir ekologijai, išmaniosioms technologijoms, atsinaujinantiems energijos šaltiniams, higienai saugumui bei gyvenimo kokybės ir sveikatos gerinimui karantino metu ir kt. klausimams. Studentai nagrinėjo mokslinių tyrimų rezultatus ir juos taikė savo projektuose, atliko žvalgomuosius tyrimus, analogų analizę, eskizavo ir kūrė inovacijų projektinius pasiūlymus. Bendradarbiauta su įvariomis bendruomenėmis, aktyvistais, įmonėmis – užsakovais, kurie ne tik dalinosi problemomis įvairiose srityse, išsakė savo lūkesčius, bet ir demontravo savo atsakomybę ir tvarų požiūrį į supančią aplinką.

Renginio dalyviai supažindinti su tokiomis inovacijomis kaip išmanusis apsauginis šalmas, UV filtravimas, kokybiška poilsio pertrauka, autmobilinio multimedijos sistemos apsauga nuo vagystės, energiją kuriantis kelias, upės vandenį valantis įrenginys, išmanioji rozetė, švarą ir saugumą užtikrinantis avalynės valymo įrenginys, naujos kartos gatvių apšvietimas ir kt.

Geriausiu studentų nuomone projektu išrinktas projektas „Automobilio multimedijos sistemos apsauga nuo vagystės“, o komisijos nuomone gerausiu ir itin aktualiu šiandienos kontekste projektu tapo projektas „Kokybiška poilsio pertrauka“.

Studentų projektus vertino komisija, sudaryta iš Statybos fakulteto administracijos atstovo, dėstytojų ir fakulteto studentų. Renginį organizavo Statybos fakulteto prodekanė, lektorė Airida Tylienė.

Dėkojame studentams už inovacijas ir darbų pristatymus!

 06  02  03
 04  05  01
 07  08  09

         

    

    

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU