Profadienio atrankos rezultatai

Atrankiniuose  Profadienio renginiuose sudalyvavo 607 studentai iš 18-kos kolegijų. Jie susitikę su įdarbinimo ir personalo atrankos įmonės EMPLONET ir nuotykių parkų įmonės UNOPARKS ekspertais pasidalino įžvalgomis apie aktualiausią šių dienų klausimą –  „Tai kas visgi mus motyvuoja dirbti?" Specialiai paruošto vaidmenų žaidimo metu įvertino įvairių motyvavimo priemonių (horizontalios karjeros, gero mikroklimato, naujų verslų pradėjimo (angl. spin-off)– privalumus ir rizikas, sprendė testą, taip įvertindami savo žinias įvairiomis verslo temomis – verslo idėjų kūrimu, projektų valdymu, socialinėmis medijomis, kainodara ir marketingo internete įrankiais.
 
2017 m. spalio 19 d. vyksiančio finalinio Profadienio programą sudarys 5 verslo iššūkiai: SEB banko, Western Union, Lietuvos marketingo asociacijos ir Biok laboratorijos, Integrity bei Digital Academy ekspertų parengtos užduotys. TMD Partners konsultantas Darius Pietaris pasidalins mintimis apie tai, kaip vertinti žinių ir patirties vertę ir tapti geidžiamiausiu darbuotoju. 
Geriausiai PROFADIENIO užduotis atlikusi komanda bus apdovanota europarlamentaro Petro Auštrevičiaus prizu – kelione į Europos Parlamentą.
Projekto organizatorius – VšĮ PROFAT.
Projekto partneriai: AB bankas SEB, Western Union, Lietuvos Marketingo asociacija, UAB Digital Academy, UAB Integrity, UAB TMD Partners, UAB Emplonet, LR Švietimo ir mokslo ministerija, UAB Verslo žinios, UAB Uno Parks, Europos Parlamento informacijos biuras.
 
Sveikiname Kolegijos Statybos fakulteto studentus, patekusius į finalinį Profadienio renginį:
SP17D gr. studentę Arnetą Navickaitę,
SP16D gr. studentą Algimantą Kalėdą,
SP16D gr. studentą Deividą Karablikovą,
SP17D gr. studentą Luką Beizarą,
SP15D gr. studentą Martyną Paužą.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU