Konkursas „Išmanusis miestas“: palaikykime VTDK studentų komandą

Trečius metus iš eilės žurnalo „Structum“ organizuojamas nacionalinis projektas „Išmanusis miestas“ bei Šiaulių, Ukmergės, Akmenės ir Jonavos rajonų savivaldybės kviečia balsuoti ir išrinkti geriausią idėją, pateiktą kūrybingiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų.
 
Kolegiją atstovaujantį projektą Nr.10 „Sporto ir renginių komplekso plėtra Ukmergės mieste" rengė Statybos fakulteto studentai: Edvinas Gladkij, Dmitrijus Glušakovas, Martynas Pauža, Agnė Ablačinskaitė, Dominykas Povilionis, Paulius Grabauskas. Projekto vadovai: Lina Sakalauskienė, Gintautas Ambrasas, Anna Glinskienė.
 
Atsižvelgiant į Ukmergės miesto problemas, buvo suplanuota pastatyti daugiafunkcinę miesto areną, kurioje sau veiklos rastų kiekvienas miesto gyventojas bei svečias. Arenoje vyktų krepšinio, salės futbolo, tinklinio, rankinio varžybos. Taip pat, planuojama įrengti patalpas, kuriose vyktų šokių, jogos, karate ir kiti užsiėmimai. Antrame aukšte esančiame restorane, su gražiu vaizdu į teritorijoje augančius medžius, galėtų pavalgyti ar atsigaivinti visi norintys. Rekreacinėje zonoje planuojama pastatyti išmaniąsias stoteles, kuriose bus galimybė pasikrauti telefoną, prisipūsti dviračio padangą ar tiesiog pasėdėti pavėsyje. Įrengti krepšinio, tinklinio aikšteles. Didžiausias rekreacinės zonos akcentas – estrada, kurioje vyktų kultūriniai renginiai. Visos teritorijos perimetre tarp beržų ir pasodintų sakurų vingiuotų pažintinis takas – puiki vieta mėgstantiems pasivaikščioti, pabėgioti ar pavažinėti dviračiu.
 
Daugiau informacijos apie projektą rasite čia.
 
Balsuoti už projektą galite čia.
 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU