Skelbiama studentų atranka į tarptautinį „Nordplus“ projektą

NordPlus 2019
 
Visus Statybos fakulteto studentus kviečiame registruotis į tarptautinį programos „Nordplus“ projektą „Ekologiški pastatai be atliekų“ („Eco Buildings-zero waste“) !
 
Projekto tikslas – išanalizuoti ekologiško pastato konstrukcines medžiagas ir jų aplinkosaugines produktų deklaracijas (EDP), parengti konstrukcinius brėžinius su detaliais mazgais, ir naudojant ekologines gaminių deklaracijas (EDP) paskaičiuoti naudotų konstrukcinių medžiagų poveikį gamtai.
 
Bendradarbiaujant su kolegomis iš Estijos Respublikos, Suomijos Respublikos bei Norvegijos Karalystės, studentams bus organizuotos ir profesinės išvykos į statybos objektus bei gamybos įmones Lietuvoje ir Estijoje-Suomijoje ar Norvegijoje.
 
Registracija vyksta iki 2019 m. spalio 31 d. 
 
 
Kaip ir kur registruotis?
 
Jums reikia parašyti motyvacinį laišką, kuriame turi būti nurodyta bent viena priežastis, kodėl šiame projekte turėtumėte dalyvauti būtent Jūs, kaip savo žinias pritaikysite ateityje savo aplinkoje.
Motyvacinių laiškų lauksime el. paštu l.sakalauskiene@vtdko.lt
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU