STADI'2022: vyko Karjeros diena

2022 m. lapkričio 9 d. fakulteto studentams ir dėstytojams, praktikų vadovams organizuota Statybos fakulteto Karjeros diena 2022. Jos metu vyko Kontaktų mugė ir apvaliojo stalo diskusija su įvairių įmonių atstovais „STUDENTŲ KARJEROS PERSPEKTYVOS: POREIKIAI, KOMPETENCIJOS, ĮŽVALGOS ATEITIES SPECIALISTUI“.

Statybos fakulteto Karjeros dienoje dalyvavo 22 įmonės ir organizacijos, veikiančios statybos inžinerijos, logistikos ir kitose srityse: didžioji dalis įmonių pasirinko galimybę dalyvauti abiejuose Karjeros dienos renginiuose ir tik mažoji dalis įmonių atstovų dalyvavo arba tik Kontaktų mugėje, arba tik apvaliojo stalo diskusijoje.

  • Didžiosios aktų salės priešsalėje vykusioje Kontaktų mugėje dalyvavo 19 įmonių, kurių atstovai su studentais, dėstytojais, praktikų vadovais ir kitais interesentais dalinosi patirtimi ir informacija apie įmones, gaminamą produkciją, galimybes studentams atlikti praktiką ar įsidarbinti. Savo stendus mugės dalyviams pristatė UAB „Transimeksa“, UAB „Easting“, UAB „Transfera“, UAB „Finėjas Group“, UAB „Baltic Ground Services“, UAB „Eikos statyba“, UAB „Hellmann Woldwide Logistics“, UAB „WuliuAir“, UAB „Girteka Logistics“, UAB „INHUS Engineering“, UAB „Caverion Lietuva“, UAB „Delamode Baltics“,  UAB „Vilniaus vandenys“, UAB „YIT Lietuva“, UAB „Gevara“, UAB „Staticus“, UAB „KG Constructions“, UAB „Girteka Cargo“, AB „Baltic Consol Line“. Viena jų – UAB „Finėjas Group“ – į Kontaktų mugę atvyko net su vilkiku, kurį mugės metu naudojo kaip priemonę supažindinti studentus bei praktikų vadovus su darbo specifika.
  • 323 aud. vykusioje diskusijoje „STUDENTŲ KARJEROS PERSPEKTYVOS: POREIKIAI, KOMPETENCIJOS, ĮŽVALGOS ATEITIES SPECIALISTUI“ dalyvavo 13 įmonių atstovai, Statybos fakulteto dėstytojai ir administracijos darbuotojai, praktikų vadovai, studentai ir absolventai – iš viso 34 dalyviai, kurių kiekvienas pasidalino asmeninėmis įžvalgomis, patirtimi, pastebėjimais apie karjeros perspektyvas, ateities inžinieriaus kompetencijas. Įžvalgomis diskusijos metu dalinosi atstovai iš UAB „Staticus“, UAB „Transimeksa“, UAB „Vilniaus vandenys“, UAB „Transfera“, UAB „Finėjas Group“, UAB „Baltic Ground Services“, UAB „Hellmann Woldwide Logistics“, UAB „InnoBIM“, UAB „Girteka Logistics“, UAB „Baltic Consol Line“, Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Mineralinės vatos gamintojų asociacijos. Diskusijos metu iškilusių opių klausimų aptarimą įmonių atstovai pratęsė apžiūrėdami virtualaus mokymo auditoriją.

kontaktu muge 2022 11 09

kontaktu muge 2022 11 09 1

diskusija 2022 11 09

A.Tylienės nuotraukos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU