Startuoja „Nordplus“ projektas „Ekologiški pastatai be atliekų“

NordPlus 2019
 
2019 m. lapkričio 4-8 d. Statybos fakultete startuoja Šiaurės ir Baltijos šalių tarptautinio bendradarbiavimo programos „NordPlus“ projektas „Ekologiški pastatai be atliekų“ („Eco Buildings-zero waste“). Bendradarbiaujant su kolegomis iš Estijos Respublikos, Suomijos Respublikos bei Norvegijos Karalystės, visuose projekto įgyvendinimo etapuose studentams bus organizuotos kūrybinės dirbtuvės, profesinės išvykos į statybos objektus bei gamybos įmones Lietuvoje ir Estijoje-Suomijoje ar Norvegijoje.
 
Projekto tikslas – išanalizuoti ekologiško pastato konstrukcines medžiagas ir jų aplinkosaugines produktų deklaracijas (EDP), parengti konstrukcinius brėžinius su detaliais mazgais, ir naudojant ekologines gaminių deklaracijas (EDP) paskaičiuoti naudotų konstrukcinių medžiagų poveikį gamtai.
 
2019 m. lapkričio 4-8 d. Vilniuje vyks pirmasis projekto dalyvių susitikimas: seminarų metu bus pristatomos inovatyvios technologijos, organizuotos išvykos į statybos įmones bei įviarius statybos objektus, veiks kūrybinės dirbtuvės.
 
 
 
 
 
 
 
 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU