Statinių inžinerinės sistemos: nuolatinių studijų studentams vyko pažintinė praktika

2022 m. rugsėjo 1–9 d. studijų programos „Statinių inžinerinės sistemos“ nuolatinių studijų I-o kurso studentams vyko Pažintinė praktika.

Praktikos pradžioje studentams Statybos fakulteto prodekanė Airida Tylienė vedė įvadą į studijas, organizavo „Erasmus+“ mobilumo programos galimybių pristatymą ir susitikimą su asmens duomenų apsaugos pareigūnu bei Kolegijos bibliotekos darbuotojais, kurie studentus supažindino su bibliotekos paslaugomis, darbo tvarka, paieškos sistemomis. Įvado į praktiką metu pirmakursiai supažindindinti su praktikos organizavimo programa, lankėsi Kolegijos Statybos fakulteto laboratorijose. Praktikos metu, 2022 m. rugsėjo 7 d., studentams organizuota edukacinė išvyka į Energetikos ir technikos muziejų. Išvykos metu studentai susipažino ne tik su pirmosios Vilniaus elektrinės įkūrimo istorija, tuo metu veikusiais šiluminės jėgainės įrenginiais, bet ir su atominės elektrinės maketo veikimo principas bei naujausiomis alternatyviomis technologijomis, skirtomis gaminti „žaliąją“ energiją.

ss 2022 2

ss 2022 1

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU