Statinių inžinerinės sistemos: pažintis su studijomis ir specialybe

2020 m. rugsėjo 14–25 d. studijų programos „Statinių inžinerinės sistemos“ nuolatinių studijų I-o kurso studentams organizuotas įvadas į studijas, vyko pažintinė praktika.
 
Studijų metų pradžioje Statybos fakulteto prodekanė Airida Tylienė studentams vedė įvadą į studijas, organizavo „Erasmus+“ mobilumo programos galimybių pristatymą ir mini ekskursiją po Statybos fakultetą bei susitikimus su Kolegijos bibliotekos darbuotojais. Jie studentus supažindino ne tik su biblioteka ir jos teikiamomis paslaugomis, bet ir pristatė informacijos paieškos įvairiose duomenų bazėse galimybes. Studijų programos komiteto pirmininkė Virginija Urbonienė dalinosi darbo patirtimi, pabrėžė studijų programos išskirtinumą ir privalumus, supažindino su pažintinės praktikos programa ir jos organizavimo ypatumais.

Pažintinės praktikos metu studijų programos „Statinių inžinerinės sistemos“ studentai dalyvavo edukacinėje išvykoje, praktiniame seminare su socialinių partnerių atstovais, atliko įvairias užduotis ir rengė praktikos ataskaitą.

2020 m. rugsėjo 16 d. studentams organizuota edukacinė išvyka į Energetikos ir technikos muziejų, kurios metu studijų programos „Statinių inžinerinės sistemos“ studentai susipažino su Vilniaus m. 1-osios elektrinės įkūrimo istorija bei šiuolaikiniais alternatyvios energetikos įrenginiais: mažos galios saulės bei vėjo jėgainėmis. 

2020 m. rugsėjo 22 d. SS20D-1 grupės studentai dalyvavo praktiniame seminare „Įrankių parinkimas plieno, polietileno, spalvotųjų metalų vamzdžių sriegimui, pjaustymui bei vamzdžių sujungimui su fitingais“, kurio metu Mindaugas Stepulaitis, UAB „REMS“ gamyklos atstovas Lietuvoje, studentus supažindino su įrankiais, naudojamais montuojant inžinerines sistemas, pristatė jų praktinio pritaikymo galimybes. 

Pažintinės praktikos metu, 2020 m. rugsėjo 23 d., I-o kurso studentams Šilumos energetikos laboratorijoje taip pat organizuoti praktiniai mokymai: studentai supažindinti su realiai veikiančio Šilumos mazgo modulio konstrukciniais elementais, jungimo su santechnine armatūra būdais (suvirinant ar įsriegiant), matavimo ir kontrolės prietaisų paskirtimi ir jų įrengimu bei mazgo veikimo principu, o 2020 m. rugsėjo 24 d. – su vamzdžiams ir ortakiams naudojamomis izoliacinėmis medžiagomis bei reikalavimais jų savybėms. 

santech 01

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU