Statyba: kviestinio svečio iš UAB „Paroc“ paskaita-seminaras

2022 m. lapkričio 23 d. Statybos fakultete svečiavosi kviestinis svečias iš UAB „Paroc“ – įmonės klientų segmento vadovas Povilas Valutkevičius. Paskaitos-seminaro metu studijų programos „Statyba“ I-o ir III-o kurso nuolatinių studijų studentams pristatyta pasaulinė statybinių medžiagų sektoriaus lyderė kompanija „Owens Corning“, vystanti verslą 33 pasaulio šalyse ir apjungianti 20 000 darbuotojų. UAB „Paroc“ yra viena iš šios kompanijos įmonių.

Paskaita-seminaras prasidėjo nuo įmonės naujienų, susijusių su žaliuoju kursu, pristatymo. Įmonės atstovas studentus supažindino su įmonės veikla, vėdinamų fasadų sistemų reikalavimais ir PAROC „Vėdinamų sienų projektavimo vadovu“.  Šis vadovas yra parengtas Suomijos Techninių Tyrimų Instituto skaitinio modeliavimo ir analizės rezultatų pagrindu ir apima visą eilę aspektų (drėgmės poveikis konstrukcijoms, apsauga nuo ugnies, energinis efektyvumas, vėdinamo oro tarpo ir angų įrengimas), kuriuos būtina įvertinti projektuojant ir įrengiant vėdinamus fasadus. Susitikimo metu pristatyti UAB „Paroc“ gaminiai ir sprendimai vėdinamiems fasadams, aptarti vėjo bei šilumos izoliacijos gaminių montavimo ypatumai jose. Paskaitos-seminaro metu studentams surengta ir mini viktorina, į kurios klausimus teisingiausiai atsakę studentai apdovanoti įmonės prizais.

Foto 2
G.Tautavičiaus nuotrauka
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU