Statyba: vyks kviestinių svečių paskaitos

2022 m. spalio mėn. studijų programos Statyba studentams organizuojamos kviestinių svečių iš įmonių paskaitos-seminarai:

  • 2022 m. spalio 12 d. vyks MB „Degintas medis“ atstovo, įmonės direktoriaus Aleksandro Samuchovo, paskaita „Naujai atrasta deginta mediena“, kurios metu bus sudaryta galimybė susipažinti su degintos medienos technologija ir privalumais, atsiradimo istorija, pritaikomumu architektūroje.
    Paskaitos-seminaro pradžia: 12.00 val. 162 aud.
  • 2022 m. spalio 26 d. Statybos fakultete svečiuosis koncerno Wienerberger atstovai – vyks seminaras-paskaita „Keraminiai blokeliai Porotherm, apdailinės keraminės plytos Terca, klinkerinės grindinio trinkelės Penter ir keraminės čerpės Koramic. Keraminių produktų gamyba, asortimentas ir panaudojimo galimybės“. Koncerno atstovas, inžinierius-konstruktorius Dainius Molotokas, supažindins su didžiausiu Europos statybinės keramikos gamintoju, jo gaminamais ir į Lietuvos rinką tiekiamais statybinės keramikos produktais namo statybai. Taip pat bus pristatytas visas gamybos procesas: nuo molio karjero iki pagamintos produkcijos, aptarti ir jau įgyvendinti projektai.
    Paskaitos-seminaro pradžia: 12.00 val. 162 aud.
Kviečiame dalyvauti!
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU