Statyba: studentai dalyvavo kviestinio mokslininko iš Bulgarijos paskaitose

2022 m. balandžio 4–14 d. studijų programos „Statyba“ II-o kurso nuolatinių studijų studentams paskaitų ciklą „Esamų ir paveldo statinių atstatymas ir stiprinimas“ anglų kalba skaitė kviestinis mokslininkas – profesorė Marina Traykova iš Architektūros, statybos ir geodezijos universiteto Sofijoje (Bulgarijos Respublika).

Profesorė Marina Traykova yra parengusi daugiau nei 60 publikacijų nacionaliniuose ir tarptautiniuose žurnaluose bei konferencijose, išleido monografiją apie pastatų atnaujinimą ir stiprinimą, yra kelių knygų ir vadovų, įskaitant leidimus anglų kalba, autorė ir bendraautorė. Mokslininkė yra tarptautinės betono konstrukcijų federacijos (FIB, The International Federation for Structural Concrete), tarptautinės tiltų ir konstrukcijų inžinerijos asociacijos (IABSE, The International Association for Bridge and Structural Engineering) narė, IABSE darbo grupės „Statybos istorija projektavimui“ ir užduočių grupės „Žemės drebėjimams atsparios struktūros“ narė ir vicepirmininkė, Bulgarijos IABSE nacionalinės grupės įkūrėja ir pirmininkė bei Bulgarijos nacionalinės organizacijos, Investicinio projektavimo inžinierių rūmų (KIIP, The Chamber of Engineers in the Investment Design), narė.

40 val. paskaitų ciklo metu nagrinėtos temos papildo VTDK Statybos fakulteto studentams dėstomo studijų dalyko „Konstrukcijų skaičiavimas“ turinį. Paskaitų ciklą išklausę II-o kurso nuolatinių studijų studentai pagilino jau turimas žinias, įgijo naujų žinių ir įgūdžių, atliko atvejo analizes.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU