Statyba: vyko kviestinio svečio iš AB Wienerberger koncerno atstovybės paskaita-seminaras

2022 m. spalio 26 d. Statybos fakultete svečiavosi kviestinis svečias iš AB Wienerberger koncerno atstovybės – inžinierius-konstruktorius Dainius Molotokas.

Paskaitos-seminaro metu studijų programos „Statyba“ I-o kurso nuolatinių studijų studentams buvo pristatytas didžiausias statybinės keramikos gamintojas pasaulyje: Lietuvoje Wienerberger koncernas veikia daugiau kaip 18 metų. Studentai susipažino su keraminėmis stogo čerpėmis Koramic ir Tondach, klinkerinėmis apdailinėmis plytomis Terca, grindinio trinkelėmis Penter ir tuščiaviduriais keraminiais blokais bei sąramoms Porotherm. Įmonės atstovas studentams taip pat papasakojo kaip gaminami keraminiai gaminiai, plačiai aptarė gamybos technologinius procesus, pristatė apdailos plytų ir klinkerio trinkelių tipus, aptarė keraminių čerpių asortimentą Lietuvoje, įvardino keraminių blokelių privalumus bei dažniausiai pasitaikančias klaidas, papasakojo vyraujančius mitus bei pristatė galiojančius Europos standartus. Taip pat pateikė rekomendacijas grindinio trinkelių klojimui, pristatė žinomiausius ir populiariausius įgyvendintus statybos projektus. Paskaitos susitikimo metu studentams surengta ir mini viktorina, į kurios klausimus teisingiausiai atsakę studentai apdovanoti įmonės prizais.

Paskaitą-susitikimą studentams organizavo doc.dr. Marija Vaičienė.

2022 10 27 2

M.Vaičienės nuotrauka

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU