Statybos fakultete organizuota tarptautinė inžinerinės geodezijos praktika

2022 m. balandžio 9–13 d. Kolegijos Statybos fakulteto studijų programos „Statinių inžinerinės sistemos“ I-o kurso nuolatinių studijų studentai kartu su penkiais Talino taikomųjų mokslų universiteto (Estijos Respublika) studentais ir dviem dėstytojais dalyvavo Kolegijoje organizuotoje tarptautinėje inžinerinės geodezijos praktikoje.

Tarptautinės inžinerinės geodezijos praktikos metu studentams dirbdant komandose elektriniais tacheometrais Leica bei automatiniais nivelyrais Nicon atlikti inžineriniai geodeziniai matavimai, apdoroti duomenys, AutoCAD programa parengti geodeziniai brėžiniai. Dalintasi ir gerąja patirtimi inžinerinės geodezijos srityje: Raivo Ranne ir Tarvo Mils, dėstytojai iš Talino taikomųjų mokslų universiteto, ne tik pristatė lazerinį skanerį Faro, bet  kartu su studentais atliko skanavimą bei duomenų vizualizavimą.

Praktiką organizavo Statybos inžinerijos katedros lektorė Natalija Augūnienė. 
 
 
geodezijos praktika 2022 05 13
 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU