Statybos fakultete vyko gerosios patirties sklaidos renginys

Siekiant plačiau pristatyti Erasmus+ mobilumo programą studijų programos „Transporto logistika“ studetams ir juos paskatinti rinktis dalines studijas užsienio aukštosiose mokyklose pagal šią programą, 2021 m. vasario 15 d. nuotoliniu būdu organizuotas Erasmus+ mobilumo programos gerosios patirties sklaidos renginys.

Renginyje dalyvavo ir savo patirtimi, įžvalgomis bei patarimais apie studijas pagal Erasmus+ programą dalinosi ir šiuo metu Kolegijoje studijuojantys studentai, ir jau studijas fakultete baigę absolventai, ir studijų programos „Transporto logistika“ dėstytojas:

2018 m. studijų programos absolventė, studijų metu pagal Erasmus+ programą vieną semestrą studijavusi Pardubicės universitete (Čekijos Respublika) ir podiplominę praktiką atlikusi Segedo universitete (Vengrijos Respublika), pasakojo, kad studijos pagal šią mainų programą, ko gero yra pati geriausia jos patirtis iki šiol. Įgyta patirtis ne tik suteikė naujų žinių, patirčių ir praplėtė akiratį, bet ir papildė jos gyvenimo aprašymą, leidžia ir toliau jaustis stipria tarptautinėje aplinkoje.

Kitas renginyje dalyvavęs fakulteto absolventas, 2018 m. vieną semestrą studijavęs Mariboro universitete (Slovėnijos Respublika), patvirtino, jog studijų pagal Erasmus+ programą metu ne tik įgijo tarptautinės patirties, bet ir susirado daug draugų, o laisvu nuo studijų metu aplankė ne vieną Europos valstybę. Tad pridėtinė vertė išskirtinė, unikali ir didelė.

Prie renginio dalyvių prisijungusi 2020 m. studijas pagal studijų programą „Transporto logistika“ baigusi absolventė dalinosi patirtimi, įgyta 2019 metais, – studijuojant Logistikos kolegijoje Prerove (Čekijos Respublika) susidurta ne tik su įvairiais akademiniais iššūkiais, bet ir patirta daug puikių nuotykių.

Savo įžvalgomis dalinosi ir II-o kurso studentas, nepabūgęs globalaus pandemijos chaoso ir griežtų karantino sąlygų, kartu su dar dviem savo akademinės grupės studentais, sudalyvavęs Erasmus+ programoje ir ką tik grįžęs iš Mariboro universiteto (Slovėnijos Respublika). Nepaisant daugybės suvaržymų, apribojimų ir naujų taisyklių, su kuriomis susidūrė mainų vizito metu, studentas pabrėžė, kad liko patenkintas savo Erasmus patirtimi.

Renginio pabaigoje taip pat savo patirtį pagal Erasmus+ mainų programą pristatė Verslo ir viešosios vadybos katedros dėstytojas, lektorius Aurelijus Vaškys. Jis, 2007 metais dar būdamas Vilniaus universiteto studentu, dalyvavo Erasmus+ programoje ir studijavo studentų pamėgtame Mariboro universitete (Slovėnijos Respublika). Dėstytojas pasidalino vis dar neišblėsusiais įspūdžiais, pateikė praktinių patarimų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU